SONY FE 50mm f/2.8 Macro Lens E mount Full Frame SEL50M28
Product code:
SON3136
Out of stock
Specifications
- Focus as close as 6.3" with 1:1 macro capability
- ED glass element minimizes chromatic aberration
- 2.79" diameter and 2.80" length with a total weight of only 8.3 oz
- Ideal for scenery and portraits as well as macro.
FREE SHIPPING
CALL OR EMAIL
For Support
EASY RETURNS
Hassle-free process
SHOP IN OUR SHOP
Visit our store
Back to Top